logo Zespół Szkół nr 6
im. M. Rataja
w Ełku
 
19-300 Ełk, ul. Kajki 4, tel.87 610-23-62
Sekretariat 7:00-15:00    Napisz do nas: zs6@elk.edu.pl
logo Szkoła w obiektywie -kliknij-  
Strona główna
Poradnik interesanta
Orlik
Usługi noclegowe
Wynajem pomieszczeń
i powierzchni reklamowych
Przetargi
REKRUTACJA 2017/2018
Pracownicy szkoły
Dokumenty szkoły
e-Dziennik
Lista podręczników
Zasady funkcjonowania dziennika
Dla rodzica
Dla ucznia
Samorząd
Do pobrania
Matura
Egzamin zawodowy
Kalendarium
Historia szkoły
Osiągnięcia
Realizowane projekty
Szkoła w obiektywie
Gazetka szkolna
Blog edukacyjny
Kącik kulinarny
"Edukacja Globalna"
Partnerzy szkoły
Oferty staży zawodowych
Ważne strony
 
 
 
Laureaci i finaliści olimpiad Zespołu Szkół nr. 6 im. M. Rataja w Ełku
2015/2016 Piotr Korzeniewski laureat XV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, w bloku: technologia żywienia
2014/2015 Kamil Cwalina, Kinga Karlewska III Miejsce "Smaki Wsi"
2013/2014 Piotr Kierklo, Piotr Korzeniewski III Miejsce "Smaki Warmii, Mazur i Powiśla na stołach Europy"
2012/2013 Alina Tokarzewska Finalistka V Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej w Kołobrzegu.
2011/2012 Magdalena Tkaczuk Finalistka w IV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Ergonomii i BHP w Rolnictwie, Warszawa 18 V 2012
Rafał Tumiel Finalista XXXVI Centralnej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku: żywienie człowieka, Miętne k/Garwolina 1-2 czerwca 2012r.
2010/2011 Patryk Zorczykowski Finalista w III Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Ergonomii i BHP w Rolnictwie, Warszawa 20 V 2011
Rafał Tumiel XIII miejsce w eliminacjach Okręgowych Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku: żywienie człowieka, Olsztyn 15 kwietnia 2011r
Karolina Fil XXI w eliminacjach Okręgowych Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku: żywienie człowieka, Olsztyn 15 kwietnia 2011r
2009/2010 Kamil Poniatowski III miejsce w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, blok produkcja zwierzęca, Olsztyn 9 IV 2010
Kamil Poniatowski Finalista XXXIV Olimpiady Centralnej Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, Bolesławiec 16-17 V 2010
2008/2009 Maciej Cybula Finalista II Ogólnopolskiego etapu Młodzieżowego Konkursu Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie, Warszawa 15 V 2009
Łukasz Wójcik V miejsce w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, blok: żywienie człowieka, Olsztyn 6 V 2009
Mariusz Dąbrowski Finalista Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, blok żywienie człowieka, Olsztyn 6 V 2009
Marcin Milewski
Paweł Zegarowicz
Finaliści Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, blok produkcja zwierzęca, Olsztyn 6 V 2009
Maciej Cybula
Marek Łukawski
Finaliści Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, blok agrobiznes, Olsztyn 6 V 2009
Marek Łukawski Finalista szczebla krajowego II Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Gospodarce i Turystyce
Krzysztof Głębocki Finalista szczebla krajowego II Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Gospodarce i Turystyce
Paweł Bujko Finalista szczebla krajowego II Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Gospodarce i Turystyce
Paulina Borkowska Finalistka szczebla krajowego II Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Gospodarce i Turystyce
Anna Olszewska Finalistka szczebla krajowego II Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Gospodarce i Turystyce
2007/2008 Marcin Milewski I miejsce w Olimpiadzie wiedzy o BHP w rolnictwie indywidualnym i KRUS w Olsztynie
Maciej Cybula II miejsce w Olimpiadzie wiedzy o BHP w rolnictwie indywidualnym i KRUS w Olsztynie
Paweł Zegarowicz IV miejsce w Olimpiadzie wiedzy o BHP w rolnictwie indywidualnym i KRUS w Olsztynie
2006/2007 Wiesława Szwed V miejsce w eliminacjach okręgowych XI Olimpiady Wiedzy o żywieniu, Olsztyn
Marcin Milewski finalista-I miejsce Olimpiady BHP w gospodarstwach rolniczych w Olsztynie
Maciej Cybula finalista-III miejsce Olimpiady BHP w gospodarstwach rolniczych w Olsztynie
2005/2006 Marta Gutowska VII miejsce w eliminacjach okręgowych XXX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, blok: żywnienie człowieka
2005/2006 Marta Gutowska VII miejsce w eliminacjach okręgowych XXX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, blok: żywnienie człowieka
2004/2005 Łukasz Haraburda finalista XXIX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, blok: produkcja zwierzęca
Daniel Sigiel finalista XXIX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, blok: produkcja zwierzęca
Mirosław Kuźma finalista XX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
Ewelina Krasińska finalistka IX Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej
Justyna Bukowska finalista XXIX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, blok: żywienie człowieka
2003/2004 Justyna Bukowska finalistka krajowa XXVIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w zakresie żywienia człowieka i gospodarstwa domowego, zajęła 28 miejsce w Polsce
Arkadiusz Makowski finalista krajowy XXVIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w zakresie produkcji roślinnej, zajął 17 miejsce w Polsce.
Ewelina Krasińska finalistka krajowa VIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej w Warszawie, zajęła III miejsce.
Dariusz Ponichtera I miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Technik Roku za pracę dyplomową.
2002/2003 Sylwester Jankowski Laureat konkursu Regionalnej Wiedzy o Ekonomii i Gospodarce
Grzegorz Wasiulewski Laureat konkursu Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej
Michał Niwiński zajął 6 miejsce w Polsce w finale krajowym XXVII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w zakresie agrobiznesu i został laureatem.
Arkadiusz Makowski zajął 11 miejsce w Polsce w finale krajowym XXVII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w zakresie produkcji roślinnej i został laureatem.
2001/2002 Grzegorz Wasiulewski laureat XV edycji krajowego finału Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej oraz finalista III regionalnego konkursu Wiedzy o Integracji Europejskiej pod patronatem premiera RP Leszka Millera
Sylwester Jankowski laureat IV edycji regionalnego konkursu Wiedzy o Gospodarce i Ekonomii organizowanego przez Uniwersytet Toruński oraz finalista III regionalnego konkursu Wiedzy o Integracji Europejskiej pod patronatem premiera RP Leszka Millera
Marek Wasilczyk laureat XXVI edycji krajowego finału Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Krzysztof Smokowski finalista szczebla krajowego Olimpiady Młodych Producentów Rolnych
Agata Kowalska
  • finalistka etapu okręgowego VII edycji Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej 2002
  • finalistka szczebla krajowego III edycji Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej organizowanej przez Stare Pole
  • finalistka III regionalnego konkursu Wiedzy o Integracji Europejskiej pod patronatem premiera RP Leszka Millera
Dorota Rzotkiewicz
Mateusz Dardziński
Katarzyna Kowalska
wyróżnienie w konkursie "Jestem Europejczykiem, Polska w Unii Europejskiej" organizowanym przez Regionalne Centrum Informacji Europejskiej w Olsztynie
1999/2000 Gabriel Zarzecki finalista szczebla krajowego Olimpiady Młodych Producentów Rolnych
Krystian Jabłonka finalista szczebla centralnego XXIV edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych z zakresu agrobiznesu
Anna Kuszyńska finalistka szczebla krajowego XXIV edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Barbara Masiejczyk V miejsce w okręgowych eliminacjach XXIV edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
1998/99 Paweł Klepacki laureat szczebla okręgowego na najlepszą pracę dyplomową "Technik Roku""
Justyna Zawadzka finalistka szczebla centralnego IV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej
1997/98 Krzysztof Szypulski finalista XI edycji Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej szczebla okręgowego
Artur Wnukowski finalista Ogólnopolskiego Konkursu Orki
Agnieszka Piętka VI miejsce w kraju I edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Spółdzielczości
1996/97 Robert Kacperski finalista szczebla krajowego X edycji Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej
Joanna Raczkowska finalistka szczebla krajowego X edycji Olmpiady Wiedzy Ekonomicznej
Dorota Kierska finalistka szczebla okręgowego XXI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Maria Bierć finalistka szczebla okręgowego XXI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
1995/96 Andrzej Oleksy finalista szczebla krajowego XX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Tomasz Osewski finalista szczebla krajowego Olimpiady Wiedzy o Spółdzielczości
Marcin Kaźmierczyk wyróżnienie w ogólnopolskim Konkursie prac poświęconych życiu i działalności sławnych rolników- nowatorów
1994/95 Mariusz Klepacki finalista szczebla krajowego XIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
1992/93 Katarzyna Brakoniecka finalistka szczebla krajowego XVI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
1989/90 Anna Martyniak finalistka szczebla centralnego III edycji Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej
Grzegorz Mielechowicz finalista XIV edycji szczebla krajowego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Wojciech Modzelewski laureat konkursu Wojewódzkiego i finalista na szczeblu Krajowym Ogólnopolskiego Konkursu Orki
 
| | | |