Ośrodek Polska Akademia Nauk Dom Pracy Twórczej w Wierzbie

Ośrodek Polska Akademia Nauk Dom Pracy Twórczej w Wierzbie położony 17 km od Rucianego Nidy, zatrudni odpowiedzialne osoby do pracy sezonowej w miesiącach czerwiec-wrzesień. Oferujemy pracę na następujących stanowiskach:
pomoc kucharza
kelner
pracownik sklepu spożywczego
obsługa grill-baru
Wymagane doświadczenia: Zaangażowanie, dyspozycyjność, kultura osobista, książeczka sanitarno-epidemiologiczna Wcześniejsze doświadczenie mile widziane. Zapewniamy nocleg i wyżywienie. Prosimy o wysłanie aplikacji na adres:
Polska Akademia Nauk Dom Pracy Twórczej w Wierzbie
Dyrektor Piotr Wardzyński
Wierzba 7, 12-12-220 Ruciane Nida
Kom. 501 200 247
e- mail: dyrektor@wierzba.pan.pl

Folwark Luknajno

PRACA W OBIEKCIE TURYSTYCZNYM na terenie MIKOŁAJEK. Oferta pracy (Możliwość pracy od maja do września 2016) na stanowisko:
kelner/ka – recepcjonista/ka
pomoc kuchenna
pokojówka
Wymagane doświadczenia: Kelner/ka- recepcjonista/ka – znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, samodzielność, uczciwość, miła aparycja.
Kucharz/kucharka - umiejętność pracy w zespole, uczciwość, samodzielność, doświadczenie w branży gastronomicznej. Zapewniamy zakwaterowanie. Jest również możliwość odbycia praktyk zawodowych dla uczniów! Zgłoszenia oraz CV prosimy kierować na nr tel.
502 264 261 lub e-mail:folwark@luknajno.pl

Folwark Łękuk

Oferta pracy na stanowisko:
Recepcjonista
Kelner
Masażysta- SPA
Event manager
Marketing/sprzedaż
W otulinie Puszczy Boreckiej, w krainie Dzikich Mazur, nad jeziorem, wśród malowniczych pól i łąk…
Folwark Łękuk
Ośrodek Aktywnej Rekreacji
Łękuk Mały 8
11-510 Wydminy
kom.: +48 604 522 695
Telefon stacjonarny: +48 (87) 428 40 59

PRACA W RESTAURACJI

Nowa restauracja w Ełku poszukuje pracowników na stanowisko: kelner/ka, barman/barista, pomoc kuchenna. Wymagania to min. średnie wykształcenie, sumienność, chęć do pracy, uczciwość i mile widziane doświadczenie w branży. Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę, miłą atmosferę i możliwość rozwoju. Prosimy o wysyłanie CV na adres: katarzyna.babicka@beszamel.com lub o kontakt pod numerem telefonu: 504683840.

Oferty staży zawodowych dla absolwentów

Witam Jestem restauratorem z trójkata Ryn-Giżycko-Mikołajki. Nasza restauracja jest biznesem sezonowym od kwietnia do października. Poszukujemy młodych,ambitnych ludzi do pracy u nas w charakterze kucharza i obsługi klienta.Jesteśmy jedną z 4 najlepszych restauracji w naszym regionie i jedną z 250 nominowanych [Gault &Millau]w kraju. W ciagu ostatnich kilku lat importowaliśmy pracowników z b.odległych miast. Raz mieliśmy okazję pracy z Państwa absolwentką i była ona owocna,aczkolwiek krótka ponieważ kolidowała ze studiami. Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe łącznie z wiktem i opierunkiem w naszym domu.Jest on oddalony ok.100m od miejsca pracy,barki zacumowanej na jez.Jagodne. Nasz obiekt można zobaczyc na naszej stronie www. zatokadobrejnadziei.com lub na F-booku Barka/mazury. Więcej informacji w bezpośrednim kontakcie pozdrawiam Janusz Chruściel-601357788

Oferta pracy dla absolwentów

Agencja pracy Mazuryjob.pl prowadzi rekrutacje na stanowiska: pomoc kuchenna, kelner/barman, ratownik basenowy, animator czasu wolnego, pokojowa

Restauracja "Biały Żagiel" poszukuje osób do pracy.

Kontakt telefoniczny do restauracji (87) 621 23 66 lub po bezpośrednim skontaktowaniu się osób zainteresowanych z p. Iwoną Pierzchała lub p. Małgorzatą Włodarczyk numer telefonu do właścicieli restauracji.