logo Zespół Szkół nr 6
im. M. Rataja
w Ełku
 
19-300 Ełk, ul. Kajki 4, tel.87 610-23-62
Sekretariat 7:00-15:00    Napisz do nas: zs6@elk.edu.pl
logo Szkoła w obiektywie -kliknij-  
Strona główna
Poradnik interesanta
Orlik
Usługi noclegowe
Wynajem pomieszczeń
i powierzchni reklamowych
Przetargi
REKRUTACJA 2017/2018
Pracownicy szkoły
Dokumenty szkoły
e-Dziennik
Lista podręczników
Zasady funkcjonowania dziennika
Dla rodzica
Dla ucznia
Samorząd
Do pobrania
Matura
Egzamin zawodowy
Kalendarium
Historia szkoły
Osiągnięcia
Realizowane projekty
Szkoła w obiektywie
Gazetka szkolna
Blog edukacyjny
Kącik kulinarny
"Edukacja Globalna"
Partnerzy szkoły
Oferty staży zawodowych
Ważne strony
Szkoła promująca zdrowie
 
 
 
Osiągnięcia sportowe uczniów Zespołu Szkół nr 6 im. M. Rataja w Ełku

Rok szkolny 2015/2016

    Indywidualnie

  • I miejsce w indywidualnych biegach przełajowych Angelika Kwiatkowska.
  • Drużynowo

  • Mistrzostwa Powiatu ełckiego w biegach przełajowych II miejsce dziewczęta
  • Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w ergometrze wioślarskim III miejsce dziewczęta
  • III Memoriał im. Kamili Skolimowskiej w lekkoatletyce I miejsce dziewczęta, IV miejsce chłopcy

Rok szkolny 2014/2015

Rok szkolny 2013/2014

Rok szkolny 2012/2013

    Indywidualnie

  • II miejsce Aleksandra Balcerek z kl.1TŻiUGc w XIII Mazurskich Jesiennych Biegach Przełajowych „Bieg po zdrowie” im. T. Krupinskiego i H. Litwickiego, Stadunach k/Ełku 10.10.2012
  • III miejsce Magda Urbańska z kl. 1TżiUGc w w XIII Mazurskich Jesiennych Biegach Przełajowych „Bieg po zdrowie” im. T. Krupinskiego i H. Litwickiego, Stadunach k/Ełku 10.10.2012
  • I miejsce Aleksandra Balcerek z kl.1TŻiUGc wojewódzkich biegach przełajowych z okazji Inauguracji sportowego roku szkolnego 2012/2013 woj. warmińsko-mazurskiego , Gołdap 04.10.2012
    fotoreportaż z imprezy sportowej
  • Drużynowo

  • III miejsce reprezentacja Szkoły w Powiatowych Rozgrywkach w koszykówce chłopców, Ełk 06.11.2012r.
  • II miejsce reprezentacja Szkoły w XIII Mazurskich Jesiennych Biegach Przełajowych „Bieg po zdrowie” im. T. Krupinskiego i H. Litwickiego, Stadunach k/Ełku 10.10.2012r.
  • II miejsce szkolna drużyna siatkówki chłopców w Mistrzostwach Rejonu VI woj. warmińsko-mazurskiego szkół ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców w ramach rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego, Gołdap 05.12.2012r - awans do mistrzostw regionu III.
  • II miejsce reprezentacja Szkoły w XIII Mazurskich Jesiennych Biegach Przełajowych „Bieg po zdrowie” im. T. Krupinskiego i H. Litwickiego, Stadunach k/Ełku 10.10.2012
  • II miejsce drużyna dziewcząt w powiatowych rozgrywkach piłki nożnej „Orlik 2012”, Ełk 28.09.2012
  • III miejsce drużyna koszykówki chłopców w Powiatowym Turnieju Stretballa, Ełk 12.09.2012
  • I miejsce szkolna drużyna siatkówki chłopców w Mistrzostwach Powiatu Ełckiego szkół ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców w ramach rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego, Ełk 13.11.2012r - awans do mistrzostw rejonu.
  • II miejsce reprezentacja Szkoły w Powiatowych Rozgrywkach w tenisie stołowym, Ełk 30.10.2012r.

Rok szkolny 2011/2012

  • II miejsce w cyklu zawodów sportowych "Najbardziej Usportowiona Szkoła Powiatu Ełckiego" w kategorii dziewcząt.
  • III miejsce w cyklu zawodów sportowych "Najbardziej Usportowiona Szkoła Powiatu Ełckiego" w kategorii chłopców.
  • I miejsce drużyna dziewcząt w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej rozgrywanym na boisku Orlik. Ełk 25.04.2012 Opiekun druzyny - J. Kurowska.
  • II miejsce drużyna dziewcząt, III drużyna chłopców w Powiatowych Mistrzostwach na Ergometrach Wioślarskich. (M. Haponik, E. Bieńkowska, E. Zajko, A. Bogdaniuk) (A. Biłda, R. Rynkowski, P. Kierklo, K. Rynkowski). Ełk 09.03.2012 Opiekun drużyn - I. Pawelec.
  • II miejsce drużyna siatkówki chłopców w rozgrywkach o Mistrzostwo Powiatu Ełckiego, Ełk 21.XI.2011. Skład drużyny: K. Pajko, M. Sobolewski, P. Dołżyk, F. Wysocki, P. Wielgat, Ł. Klepacki, Ł. Leszczyński, M. Witkowski, M. Suski, M. Urbanowicz. Opiekun drużyny - S. Chyliński.
  • III miejsce drużyna piłki nożnej dziewcząt w Turnieju Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych i Wyższych "Kobiety Kopią". Uczennica Aleksandra Milewska z 2TK została wyróżniona najlepszym bramkarzem turnieju. Ełk 08.03.2012. Opiekun drużyny - J. Kurowska
  • III miejsce drużyna piłki nożnej chłopców w Turnieju Piłki Nożnej o Mistrzostwo Szkół Wyższych i Ponadgimnazjalnych Ełku. Ełk 14.03.2012. Opiekun drużyny - mgr B. Koniecko
  • III miejsce zespół koszykówki chłopców w Mistrzostwach Powiatu Ełckiego, Ełk 17.XI.2011. Skład drużyny: K. Kulik, B. Bunkiewicz, M. Wróblewski, K. Pajko, J. Szuchnicki, A. Biłda, P. Kierklo, D. Kaczyński, T. Kulik, A. Kulesza. Opiekun drużyny - S. Chyliński.
  • V miejsce drużyna siatkówki dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu Ełckiego, Ełk 18.XI.2011. Opiekun pani I. Pawelec.

Rok szkolny 2010/2011

  • I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych w Wojewódzkich Wiosennych Biegach Przełajowych dla Szkół Wiejskich pod honorowym patronatem Podsekretarza Stanu Ministerstwa Edukacji Narodowej Zbigniewa Włodkowskiego, Nowa Wieś Ełcka - 27 kwietnia 2011.
  • II m w Mistrzostwach Powiatu Ełckiego SZS w koszykówce dziewcząt - Ełk, dnia 09 XI 2010r - opiekun p. Jolanta Kurowska
  • III m w Mistrzostwach Powiatu Ełckiego SZS w koszykówce chłopców - Ełk, dnia 08 XI 2010r - opiekun p. Sylwester Chyliński

Rok szkolny 2009/2010

  • I miejsce drużynowo w klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych w Wojewódzkich Mazurskich Jesiennych Biegach Przełajowych LZS "Bieg po zdrowie" pod patronatem Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty, Starosty Ełckiego i Wójta Gminy Ełk - Nowa Wieś Ełcka 28 IX 2009
  • I miejsce Izaura Wasilewska w kategorii dziewcząt - rocznik 1993 i starsze w Wojewódzkich Mazurskich Jesiennych Biegach Przełajowych LZS "Bieg po zdrowie" pod patronatem Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty, Starosty Ełckiego i Wójta Gminy Ełk - Nowa Wieś Ełcka 28 IX 2009
  • III miejsce Karol Stępiński w kategorii chłopców - rocznik 1993 i starsi w Wojewódzkich Mazurskich Jesiennych Biegach Przełajowych LZS "Bieg po zdrowie" pod patronatem Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty, Starosty Ełckiego i Wójta Gminy Ełk - Nowa Wieś Ełcka 28 IX 2009
  • I miejsce drużynowo w klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych w Wojewódzkich Mazurskich Jesiennych Biegach Przełajowych LZS "Bieg po zdrowie" pod patronatem Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty, Starosty Ełckiego i Wójta Gminy Ełk - Nowa Wieś Ełcka 28 IX 2009
  • I miejsce Izaura Wasilewska w kategorii dziewcząt-rocznik 1993 i starsze w Wojewódzkich Mazurskich Jesiennych Biegach Przełajowych LZS "Bieg po zdrowie" pod patronatem Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty, Starosty Ełckiego i Wójta Gminy Ełk - Nowa Wieś Ełcka 28 IX 2009
  • III miejsce Karol Stępiński w kategorii chłopców-rocznik 1993 i starsi w Wojewódzkich Mazurskich Jesiennych Biegach Przełajowych LZS "Bieg po zdrowie" pod patronatem Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty, Starosty Ełckiego i Wójta Gminy Ełk - Nowa Wieś Ełcka 28 IX 2009

Rok szkolny 2008/2009

  • 3 miejsce drużyny koszykówki chłopców w Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce Chłopców - Ełk dnia 30 X 2008r. skład drużyny Kacper Wysocki, Wołyniec Damian, Karol Kulik, Goszkowski Kamil, Dawid Lewiński, Wojtek Guzek, Marek Malinowski, Bartek Strzała, Arek Łoniewski, Rafał Niedźwiecki).

Rok szkolny 2007/2008

  • I miejsce w Sportowych Igrzyskach Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych - Ełk czerwiec 2007
  • W roku szkolnym 2007/2008 szkoła brała udział w Ełckiej Lidze Biegów Przełajowych i Powiatowej Lidzie Biegów Przełajowych. W klasyfikacji drużynowej zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli I miejsce.
  • I miejsce - Ełcka Liga Biegów Przełajowych dziewcząt
  • I miejsce - Powiatowa Liga Biegów Przełajowych dziewcząt
  • I miejsce - Ełcka Liga Biegów Przełajowych chłopców
  • I miejsce - Powiatowa Liga Biegów Przełajowych chłopców

Rok szkolny 2006/2007

  • IV m w Mistrzostwach Powiatu Ełckiego w Piłce Siatkowej Chłopców, Ełk 23 październik 2006r, (M. Kisłowski, A. Bubrowski, D. Kaszak, M. Baranowski, J. Urbanowicz, D. Węgrzynowicz, P. Kratyński, P. Sztachelski).
  • IV m w Mistrzostwach Powiatu Ełckiego w Piłce Koszykowej Chłopców, Ełk 27 listopad 2006r, (M. Kisłowski, A. Bubrowski, D. Kaszak, P. Minikiewicz, M. Baranowski, M. Malinowski, B. Remiszewski, W. Guzek)
  • Drużyna siatkówki chłopców startuje w V Edycji Ełckiej Ligi Piłki Siatkowej


  • W roku szkolnym 2006/2007 szkoła brała udział w Ełckiej Lidze Biegów Przełajowych i Powiatowej Lidzie Biegów Przełajowych. W klasyfikacji drużynowej zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli I miejsce.
  • I miejsce - Ełcka Liga Biegów Przełajowych dziewcząt
  • I miejsce - Powiatowa Liga Biegów Przełajowych dziewcząt
  • I miejsce - Ełcka Liga Biegów Przełajowych chłopców
  • I miejsce - Powiatowa Liga Biegów Przełajowych chłopców


  • W klasyfikacji indywidualnej
  • II miejsce Julita Dzietczyk w Ełckiej i Powiatowej Lidze Biegów Przełajowych
  • III miejsce Martyna Zawistowska w Powiatowej Lidze Biegów Przełajowych
  • VI miejsce Kamil Zieliński w Powiatowej Lidze Biegów Przełajowych

Rok szkolny 2005/2006

  • I miejsce w Powiatowej Lidze Biegów Przełajowych w kategorii Szkół Ponadgimnazjalnych -dziewcząt; Ełk XI 2005-III 2006r.
  • III miejsce w Powiatowej Lidze Biegów Przełajowych w kategorii Szkół Ponadgimnazjalnych -chłopców; Ełk XI 2005-III 2006r.
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Ełckiego w Biegach Przełajowych w kategorii Szkół Ponadgimnazjalnych -dziewcząt; Ełk 31 III 2006r.
  • I miejsce w punktacji indywidualnej dziewcząt w Powiatowej Lidze Biegów Przełajowych w kategorii Szkół Ponadgimnazjalnych
    -Ewelina Zajkowska kl. I TOUG
  • VI miejsce w punktacji indywidualnej chłopców w Powiatowej Lidze Biegów Przełajowych w kategorii Szkół Ponadgimnazjalnych
    - Kamil Stefanowski kl. II TOUG
  • I miejsce- Ewelina Zajkowska kl. I TOUG, II miejsce - Anna Wlizło kl.I LO i III miejsce - Beta Łęgowska kl. II LO w punktacji indywidualnej w Mistrzostwach Powiatu Ełckiego w Biegach Przełajowych w kategorii Szkół Ponadgimnazjalnych -dziewcząt; Ełk 31 marca 2006r.
  • II miejsce chłopców w VI Halowych Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych i Wyższych -Straduny 18 marca 2006.
    Skład drużyny: Galicki Piotr kl. I TA (król strzelców), Kochanowski Adrian kl. I TE, Krygier Bartosz kl. I TE, Luty Radosław kl. II TOUG, Kaszak Daniel kl. II TOUG, Gutowski Damian kl.II TOUG, Ostrowski Paweł kl III LPzi, Czara Dariusz kl. III LPzi, Rubinek Radosław kl. II LPug, Rozmysłowicz Dariusz kl.SPTR.
  • II miejsce drużyny siatkówki chłopców w Powiatowym Turnieju o Mistrzostwo Powiatu Ełckiego szkół ponadgimnazjalnych- Ełk 3.XI.2005r.
  • II miejsce drużyny siatkówki chłopców szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w II Turnieju Primaaprilisowym - Ełk 3 kwietnia 2006r.
    Skład drużyny siatkówki:Urbanowicz Jakub kl. I LPzi, Baranowski Mariusz kl. I LPzi, Kisłowski Marcin kl.II LPzi, Luty Radosław kl. II TOUG, Kaszak Daniel kl. II TOUG, Ostrowski Paweł kl III LPzi, Bubrowski Adam kl. II LPzi, Węgrzynowicz Dawid kl. I LPzi, Kurkowski Piotr kl. I LPzi, Pracki Mariusz kl. I LPzi.

Rok szkolny 2004/2005

  • II m-ce w III Edycji Turnieju koszykówki Chłopców Szkół średnich Ełk 26 maja 2004r
  • III miejsce w Zawodach powiatowych w Siatkówkę Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych -Ełk 29 pażdziernika 2004r.
  • III miejsce w I Primaaprilisowym Turnieju Siatkówki Chłopców Szkół Średnich - Ełk 1 kwietnia 2005r.
  • III miejsce drużyna chłopców w Powiatowej Lidze Biegów Przełajowych,-Ełk

Rok szkolny 2000/2001

  • II m-ce w Mistrzostwach Szkół Rolniczych woj. Warmińsko-Mazurskiego w koszykówce dziewcząt - Działdowo 14.11.2000r.
  • I m-ce w Mistrzostwach Powiatu Ełckiego w koszykówce dziewcząt Szkół Ponadpodstawowych - Ełk 18.12.2000r.
  • I m-ce w Mistrzostwach Rejonu VI woj. Warmińsko-Mazurskiego w koszykówce dziewcząt Szkół Ponadpodstawowych - Giżycko 14.02.2001r.
  • I m-ce w II Turnieju Koszykówki Dziewcząt Szkół Średnich -O Puchar Wiosny - Ełk 28.03.2001r.
 
| | | |