logo Zespół Szkół nr 6
im. M. Rataja
w Ełku
 
19-300 Ełk, ul. Kajki 4, tel.87 610-23-62
Sekretariat 7:00-15:00    Napisz do nas: zs6@elk.edu.pl
logo Szkoła w obiektywie -kliknij-  
Strona główna
Poradnik interesanta
Orlik
Usługi noclegowe
Wynajem pomieszczeń
i powierzchni reklamowych
Przetargi
REKRUTACJA 2017/2018
Pracownicy szkoły
Dokumenty szkoły
e-Dziennik
Lista podręczników
Zasady funkcjonowania dziennika
Dla rodzica
Dla ucznia
Samorząd
Do pobrania
Matura
Egzamin zawodowy
Kalendarium
Historia szkoły
Osiągnięcia
Realizowane projekty
Szkoła w obiektywie
Gazetka szkolna
Blog edukacyjny
Kącik kulinarny
"Edukacja Globalna"
Partnerzy szkoły
Oferty staży zawodowych
Ważne strony
Szkoła promująca zdrowie
 
 
 
Złota Księga Uczniów Zespołu Szkół nr. 6 im. M. Rataja w Ełku
Rok szkolny Imię i nazwisko absolwenta Typ ukończonej szkoły Średnia ocen na świadectwie końcowym
2015/2016 Magdalena Szpaczko Technikum nr 4 4,90
2014/2015 Mariola Kottlenga Technikum nr 4 5,17
2013/2014 Marta Malinowska Technikum nr 4 4,47
2012/2013 Alina Tokarzewska Technikum nr 4 5,04
2011/2012 Paulina Wysocka IV Liceum Ogólnokształcące 4,77
2010/2011 Joanna Krawcewicz Technikum nr 4 4,76
Daniel Kowalski IV Liceum Profilowane 4,63
Joana Miezio IV Liceum Ogólnokształcące 4,53
2009/2010 Rafał Drozd Technikum nr 4 4,87
Magdalena Zalewska Liceum Ogólnokształcące 4,62
2008/2009 Mariusz Henryk Dąbrowski Technikum nr 4 4,66
Joanna Łatacz Liceum Ogólnokształcące 4,56
Krzysztof Głębocki Technikum nr 4 4,53
2007/2008 Marek Waszkiewicz Liceum Ogólnokształcące 4,93
Joanna Kuśnierkiewicz Liceum Profilowane 5,0
2006/2007 Martyna Nawrocka Liceum Ogólnokształcące 5,0
Dagmara Drozd Liceum Ogólnokształcące 4,87
Karolina Nowak Liceum Ogólnokształcące 4,80
Sylwia Sosnowska Liceum Profilowane 5,11
Aneta Kochanowska Liceum Profilowane 4,76
2005/2006 Łukasz Zyskowski Liceum Ogólnokształcące 5,3
Kamil Popowski Liceum Profilowane 5,4
2004/2005 Dorota Reszuta Liceum Ekonomiczne 5,5
Emilia Gocłowska Liceum Ekonomiczne 5,1
Anna Karwowska Liceum Ogólnokształcące 4,92
Emilia Kulikowska LP ekonomiczno administracyjne 4,79
2003/2004 Aneta Cybulska Liceum Ekonomiczne 4,8
Dawid Drozd Liceum Ekonomiczne 4,8
2002/2003 Agata Kowalska Liceum Agrobiznesu 5,35
Justyna Zawadzka Liceum Agrobiznesu 5,18
Michał Niwiński Liceum Agrobiznesu 5,15
Krzysztof Smokowski Technikum Zawodowe 5,23
Marek Wasilczyk Technikum Zawodowe 5,15
Dorota Rzotkiewicz Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego 5,2
2001/2002 Grzegorz Wasiulewski Liceum Agrobiznesu 5,4
Sylwester Jankowski Liceum Ekonomiczne 5,0
Olga Małgorzata Kulesza Liceum Ekonomiczne 4,8
2000/2001 Marcin Ogulewicz Liceum Ekonomiczne 5,11
Krzysztof Kowalczyk Liceum Ekonomiczne 5,15
Agnieszka Graczewska Technikum Zawodowe 4,57
Barbara Alicja Masiejczyk Liceum Rolnicze 4,9
1999/2000 Wioletta Beata Pastewska Liceum Ekonomiczne 4,7
Marcin Supiński Technikum Zawodowe 4,7
Anna Kuszyńska Technikum Zawodowe 4,6
1998/1999 Marta Koczewska Liceum Ekonomiczne 4,9
Mariusz Stanisław Rybicki Liceum Ekonomiczne 4,8
Monika Ogulewicz Liceum Ekonomiczne 4,8
1997/1998 Krzysztof Szypulski Liceum Ekonomiczne 5,17
Marta Żabińska Liceum Ekonomiczne 5,0
Agnieszka Piętka Liceum Ekonomiczne 4,9
1996/1997 Robert Kacperski Liceum Ekonomiczne 5,2
Anita Marta Wierzbicka Liceum Ekonomiczne 4,9
Sylwia Jolanta Wójcicka Liceum Ekonomiczne 5,1
Renata Zalewska Liceum Ekonomiczne 4,9
Dorota Kierska Technikum Zawodowe 5,04
Maria Bierć Technikum Zawodowe 4,95
Monika Chodnicka Technikum Zawodowe 4,75
Luiza Anna Jaśkiewicz Liceum Ekonomiczne 4,9
Joanna Raczkowska Liceum Ekonomiczne 5,2
1995/1996 Honorata Kępa Liceum Ekonomiczne 5,1
Tomasz Sztachelski Liceum Ekonomiczne 4,8
Barbara Budzińska Liceum Ekonomiczne 4,75
Eliza Fiedorowicz Liceum Ekonomiczne 4,8
Agnieszka Karpińska Liceum Ekonomiczne 4,92
Anna Tomasiewicz Liceum Ekonomiczne 4,8
Grzegorz Tokarski Liceum Ekonomiczne 4,8
1994/1995 Aneta Piotrowska Liceum Ekonomiczne 5,3
Małgorzata Bołonkowska Liceum Ekonomiczne 5,3
Małgorzata Kuderska Liceum Ekonomiczne 4,75
1993/1994 Ewa Aneta Haraburda Liceum Ekonomiczne 5,0
Beata Sokołowska Liceum Ekonomiczne 4,83
Katarzyna Krystyna Tyborska Liceum Ekonomiczne 4,9
1992/1993 Barbara Ewa Ignaciuk Liceum Ekonomiczne 5,54
Monika Osewska Liceum Ekonomiczne 5,1
Beata Krystyna Zachar Liceum Ekonomiczne 5,0
Wioletta Krysztopa Liceum Ekonomiczne 4,8
1991/1992 Magdalena Anatolia Kozłowska Liceum Ekonomiczne 4,6
Barbara Jolanta Sieńkowska Liceum Ekonomiczne 5,04
Ewa Kiendorowicz Liceum Ekonomiczne 4,9
Katarzyna Romualda Markowska Liceum Ekonomiczne 4,5
Katarzyna Zanio Liceum Ekonomiczne 4,76
Agnieszka Wojciech Liceum Ekonomiczne 4,7
1990/1991 Dorota Agnieszka Ignaciuk Liceum Ekonomiczne 4,9
Anita Sacharko Liceum Ekonomiczne 4,9
1989/1990 Anna Martyniak Liceum Ekonomiczne 5,0
Grzegorz Mielechnowicz Technikum Rolnicze Jako pierwszy w szkole zdobył indeks wyższej uczelni
1988/1989 Barbara Niebrzydowska ------------ 4,8
1987/1988 Zbigniew Kruszewski Liceum Ekonomiczne 4,8
Krystyna Smyk Liceum Ekonomiczne 4,9
1986/1987 Maria Jolanta Budnik Liceum Ekonomiczne 4,8
Danuta Wnuczek Liceum Ekonomiczne 4,9
Zofia Martyniak Liceum Ekonomiczne 4,9
Joanna Zdankowska Liceum Ekonomiczne 4,8
1985/1986 Waldemar Wojnowski Liceum Ekonomiczne 4,8
Dorota Sobolewska Liceum Ekonomiczne 4,8
1984/1985 Beata Surażyńska Liceum Ekonomiczne 5,0
Danuta Walczyk Liceum Ekonomiczne 4,6
Maria Konopka Liceum Ekonomiczne 4,96
1983/1984 Elżbieta Skibicka Liceum Ekonomiczne 4,7
Alina Jarocka Liceum Ekonomiczne 4,5
Maria Pieńczykowska Liceum Ekonomiczne 4,4
Anna Konopko Liceum Ekonomiczne 4,8
Grażyna Teresa Burzyńska Liceum Ekonomiczne 4,4
Irena Bożena Wasilewska Liceum Ekonomiczne 4,5
Teresa Sekścińska Liceum Ekonomiczne 4,7
Wiesława Denert Technikum Rolnicze 5,0
Andrzej Różyński Technikum Rolnicze 4,8
Urszula Godlewska Technikum Rolnicze 4,8
1982/1983 Wioletta Feliksa Herman Liceum Ekonomiczne 5,0
MariaGrabińska Liceum Ekonomiczne 4,5
Elżbieta Sankowska Liceum Ekonomiczne 4,5
Urszula Hlebowicz Liceum Ekonomiczne 4,7
Janina Bogdanowicz Liceum Ekonomiczne 4,6
Krystyna Aniszczyk Liceum Ekonomiczne 4,7
Krystyna Dadura Technikum Rolnicze 4,8
Elżbieta Król Technikum Rolnicze 4,3
1981/1982 Anna Andrelczyk Liceum Ekonomiczne 4,8
Wanda Dorożko Liceum Ekonomiczne 4,6
Ewa Smalec Liceum Ekonomiczne 4,8
Alicja Łobacz Liceum Ekonomiczne 4,7
Wiesława Krzymińska Liceum Ekonomiczne 4,9
Irena Omilian Liceum Ekonomiczne 4,7
Mariola Klimach Liceum Ekonomiczne 4,5
Jolanta Borkowska Liceum Ekonomiczne 4,6
Grażyna Zawistowska Technikum Rolnicze 4,2
Sławomir Magiera Technikum Rolnicze 4,5
1980/1981 Ewa Serowik Liceum Ekonomiczne 4,94
Celina Podurgiel Liceum Ekonomiczne 4,5
Marzanna Skowrońska Liceum Ekonomiczne 4,5
Danuta Bursztyka Liceum Ekonomiczne 4,5
Marek Paweł Kurzynowski Liceum Ekonomiczne 4,5
Bożena Kulmaczewska Liceum Ekonomiczne 4,5
Bogusława Dorota Bielecka Liceum Ekonomiczne 4,5
1979/1980 Jadwiga Skibicka Technikum Rachunkowości Rolnej 4,9
Halina Sieńkowska Technikum Rachunkowości Rolnej 4,9
1978/1979 Zdzisław Romanowski Technikum Rachunkowości Rolnej 4,7
Teresa Anyszko Technikum Rachunkowości Rolnej 4,6
Henryka Krupinska Technikum Rachunkowości Rolnej 4,5
Eleonora Łagun Technikum Rachunkowości Rolnej 4,4
 
| | | |